sportsport

                                                   opracowanie: Arkadiusz Borawski
 

Archiwum   2012/13  2013/14   2014/15  2015/16

     

Siatkówka chłopców – II turniej

 

  Zawody rozegrano 5 i 26 kwietnia 2014 r. w hali MOSiR (ul. Warchalskiego).

 

Wyniki:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 2:0 (28, 19)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 2:0 (16, 13)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 1:2 (23, -11, -12)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 0:2 (-19, -16)

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 – 2:0 (23, 23)

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 – 2:0 (16, 11)

 

 TABELA po II turnieju:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 12 pkt 12:2 – 65 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 6 pkt 7:6 – 50 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 6 pkt 7:7 – 40 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 0 pkt 1:12 – 30 pkt. do klasyfikacji generalnej

 

SKŁADY:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1: Sebastian Simoni, Julian Ambroziak, Kamil Zając, Mateusz Łaniewski, Marek Nowicki, Paweł Jasionek, Aleksander Siwek, Krystian Chodyna, Mateusz Mioduszewski, Radosław Rakowiecki, Tomasz Bączyk, Piotr Sikorski.

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2: Jakub Świderek, Mateusz Świerżewski, Mateusz Cieślak, Dawid Kołakowski, Damian Ołdakowski, Jakub Ogrodnik, Jakub Gniazdowski, Dominik Prusak, Mateusz Wszołkowski, Marcin Ścibich.

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3: Łukasz Cieslak, Kamil Podbielski, Dawid Staniarski, Adrian Krawczyk, Mateusz Czupowski, Jakub Kosior, Jakub Iwański, Mateusz Rydzewski, Maksymilian Kukuć, Eryk Hakobion.

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4:Mateusz Chrzanowski, Maciej Guz, Artur Bartczak, Igor Przywoźny, Piotr Lendzioszek, Tomasz Nałęcz, Hubert Czarnecki, Patryk Zieliński, Dominik Laskowski, Patryk Wilczek.

 

   

Siatkówka  dziewcząt – II turniej

  

Wyniki:

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 – 2:0 (10, 4)

 GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 – 0:2 (-19, -16)

 GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 – 0:2 (-7, -9)

 GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 – 0:2 (-9, -8)

 GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 – 2:0 (13, 9)

 GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 – 2:0 (17, 4)

 

TABELA po 2. turnieju:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 12 pkt 12:0 – 65 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 8 pkt 8:4 – 50 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 4 pkt 4:8 – 40 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 0 pkt 0:12 – 30 pkt. do klasyfikacji generalnej

 

SKŁADY:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1: Katarzyna Suska, Karolina Hartman, Dominika Kazanowska, Idalia Świedzińska, Kinga Sieradzka, Klaudia Zaręba, Weronika Kaczmarczyk, Nikola Brzostek, Paulina Borowa, Emilia Wareszczuk, Martyna Krawczyk.

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2: Ala Zawadzka, Wiktoria Pachowska, Klaudia Książek, Dominika Malec, Oliwia Oczechowska, Magda Woleńska, Karolina Kobryń, Wiktoria Wasilewska, Natalia Pecura, Emilia Jasińska, Karolina Grodecka, Ewa Nowak, Patrycja Wardaszka..

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3: Paulina Gocał, Joanna Rogaska, Ada Dawidowska, Ola Wilk, Katarzyna Bruszewska, Katarzyna Świedzińska, Julia Pawlak, Weronika Gałązka, Blanka Orłowska, Marta Madej, Patrycja Helcbergiel, Klaudia Bojska, Weronika jackiewicz .

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4: Klaudia Chlebuś, Natalia Majewska, Aleksandra Matusiak, Aleksandra Borawska, Sylwia Nowowiejska, Karolina Gromek, Edyta Komorowska, Martyna Drużyńska

 

    

Powiatowy turniej finałowy w piłce siatkowej dziewcząt

 

  10 kwietnia 2014 r. odbył się powiatowy turniej finałowy w piłce siatkowej gimnazjalistek. Gry eliminacyjne odbyły się w trzech grupach (Nurze, Zarębach Kościelnych i Jasienicy) i z każdej grupy trzyzespołowej wychodził zwycięzca.

Impreza miała miejsce na hali sportowej przy ul. Warchalskiego, rywalizowały drużyny dziewcząt:

- GP nr 1 Ostrów Maz.

- GP nr 3 Ostrów Maz.

- PG nr 2 Małkinia Górna

Mecze trwały do trzech wygranych setów.

 

 Wyniki:

1.GP 3 Ostrów Maz. - PG 2 Małkinia          3 - 0  (25-7, 25-20, 25-13)

2. GP 3 Ostrów Maz. - GP 1 Ostrów Maz.   3 - 1   (20-25, 25-22, 25-20, 27-25)

3. PG 2 Małkinia    -  GP 1 Ostrów Maz.      1 - 3   (10-25, 25-23, 16-25, 15-25)

 

  Najwięcej emocji dostarczył mecz drużyn ostrowskich PG 1 - PG 3 przy licznie zgromadzonej publiczności z obydwu szkół, która cały czas wspierała swoją drużynę. Dziewczęta pokazały wysokie umiejętności i walczyły o każdy punkt.

Kolejność:

1. GP 3 Ostrów Maz.

2. GP 1 Ostrów Maz.

3. PG 2 Małkinia Górna

 

  Zawodniczki zostały udekorowane pamiątkowymi medalami.

 

     

Szachy chłopców i dziewcząt

 

Dziewczęta - wyniki:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 0:3

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 2:1

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 1,5:1,5 (w GP 1)

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 2:1

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 1:2

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 1:2

TABELA:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 5 pkt - 65 pkt do klasyfikacji generalnej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 5 pkt – 50 pkt do klasyfikacji generalnej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 4 pkt – 40 pkt do klasyfikacji generalnej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 4 pkt – 30 pkt do klasyfikacji generalnej

SKŁADY:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1: Milena Rybak, Agnieszka Ryszewska, Anna Pliszka

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2: Dominika Malec, Weronika Pyśk, Natalia Kochanowska

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3: Julia Łukaszewska, Agnieszka Najgrodzka, Marta Madej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4: Maria Bilwin, Magdalena Kopińska, Martyna Drużyńska

Chłopcy - wyniki:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 1:2

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 2,5:0,5

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 0,5:2,5

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 3:0

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 1:2

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 0,5:2,5

TABELA:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 6 pkt - 65 pkt do klasyfikacji generalnej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 5 pkt – 50 pkt do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 4 pkt – 40 pkt do klasyfikacji generalnej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 3 pkt – 30 pkt do klasyfikacji generalnej

SKŁADY:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1: Mateusz Mioduszewski, Karol Gajewski, Mateusz Zalewski GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2: Łukasz Kordek, Jakub Świderek, Adam Skrajny

    
 
Turniej powiatowy w piłkę koszykową
 

21 stycznia gimnazjaliści rozegrali turniej powiatowy w piłkę koszykową. Na małkińskim parkiecie  rozegrano 14 pojedynków, które ustaliły prymat w naszym powiecie. W drodze losowania ustalono dwie grupy A trzy zespoły  i B cztery zespoły. W grupach grano "każdy z każdym". Po wyjściu z grupy rozegrano półfinały, a następnie finał. Trzeba przyznać, że było na co popatrzeć. Zwycięzca imprezy zespół Ostrowi Maz GP 1 , szedł jak burza przez turniej. Mecz finałowy jednak przyniósł wiele emocji, gdyż był to najniżej wygrany przez ten zespół pojedynek(16 : 13). Oto wyniki: 

Grupa A

Zespół

Komorowo

Nur

Jasienica

punkty

kosze

m-sce

Komorowo

x

18 : 2

7 : 24

2

25-26

II

Nur

2 : 18

x

3 : 11

0

5-29

III

Jasienica

24 : 7

11 : 3

x

4

35-10

I

 

 Grupa B

Zespół

Zaręby K

Ostrów 1

Lubotyń

Małkinia 2

p-kty

kosze

m-sce

Zaręby K

X

7 : 29

16 : 8

9 : 10

2

32-47

III

Ostrów 1

29 : 7

X

23 : 2

18 : 5

6

70 – 14

I

Lubotyń

8 : 16

2 : 23

X

4 : 9

0

14 – 48

IV

Małkinia2

10 : 9

5 : 18

9 : 4

X

4

24 - 31

II

 

Półfinały:

Małkinia 2 - Jasienica   5 : 10

Komorowo - Ostrów Maz 1   8 : 16

Mecz o III miejsce

Małkinia 2 - Komorowo  10 : 6

Mecz o I miejsce 

Ostrów Maz 1 - Jasienica  16 : 13 

Ostateczna kolejność w turnieju:

1. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej

2. Publiczne Gimnazjum w Jasienicy

3. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej

4. Publiczne Gimnazjum w Komorowie

5. Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych

6. Publiczne Gimnazjum w Starym Lubotyniu

7. Publiczne Gimnazjum w Nurze (zespół wycofał się po fazie grupowej) 

A oto skład zwycięskiego zespołu (GP 1 Ostrów Maz) 

13 Sebastian Simoni

12 Arkadiusz Siwek

5 Klaudiusz Siwek

10 Kamil Figat

8 Krystian Świder

 3 Kacper Napiórkowski

7 Mikołaj Radgowski

4 Paweł Jasionek

9 Mateusz Mosakowski

11 Karol Kropidłowski 

 

 
 

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

 

Wyniki:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 56:6

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 104:2

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 58:7

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 67:13

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 57:8

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 3:58

TABELA PO TURNIEJU:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 12 pkt – 420:50 – 65 pkt do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 10 pkt – 368:149 – 50 pkt do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 8 pkt – 125:267 – 40 pkt do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 6 pkt – 36:483 – 30 pkt do klasyfikacji generalnej

SKŁADY/(punkty z obu turniejów):

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1: Idalia Świedzińska (15), Nikola Brzostek (7), Kinga Sieradzka (20), Agnieszka Dąbkowska (33), Milena Rybak (3), Dominika Kazanowska (6), Natalia Kazanowska, Karolina Hartman (14), Emilia Wareszczuk (138), Julia Baranowska (9), Katarzyna Suska (107), Weronika Kaczmarek (16)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2: Natalia Pecura (6), Monika Różańska (4), Klaudia Książek, Dominika Malec (10), Oliwia Oczechowska (18), Magdalena Woleńska (3), Monika Duda (9), Zuzanna Zadworna (8), Alicja Zawadzka (57), Wiktoria Pachowska, Wiktoria Polkowska (2), Patrycja Wardaszka (2), Emilia Jasińska (4), Karolina Grodecka (2)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3: Katarzyna Bruszewska (113), Paulina Gocał (38), Ada Dawidowska (49), Magda Ambroziak (26), Weronika Jackiewicz (35), Ola Wilk (51), Michalina Tarasiuk (6), Marta Madej (4), Patrycja Helcbergiel (14), Julia Pawlak (2), Ada Leszczyńska (2), Blanka Orłowska (2), Michalina Chrobot (13)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4: Klaudia Chlebuś (9), Karolina Gromek (14), Ola Borawska (4), Katarzyna Sidor, Natalia Maliszewska, Nina Demianowska (6), Daria Kołodziejczyk, Sylwia Nowowiejska, Julia Podrez (3)

Sędzia Główny: Leszek Sommer (6) Sędzia: Piotr Dudek (6) Sędzia Techniczny: Krzysztof Orzechowski (6)
 

 

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW  

   

Wyniki:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 8:66

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 55:10

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 35:20

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 6:80

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 45:33

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 29:14

TABELA PO 2. TURNIEJU:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 12 pkt – 324:94 – 65 pkt do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 10 pkt – 266:119 – 50 pkt do klasyfikacji generalnej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 6 pkt – 118:214 – 40 pkt do klasyfikacji generalnej

 GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 5 pkt – 54:335 – 30 pkt do klasyfikacji generalnej

SKŁADY/(punkty) (z obydwu turniejów):

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1: Sebastian Simoni (62), Arkadiusz Siwek (86), Klaudiusz Siwek (2), Kamil Figat (64), Kacper Napiórkowski (37), Krystian Świder (9), Mikołaj Radgowski (13), Paweł Jasionek (10), Mateusz Mosakowski (16), Karol Kropidłowski (25)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2: Jakub Świderek (4), Dawid Kołakowski (48), Michał Gołaszewski (12), Mateusz Cieślak (19), Mateusz Świerżewski (2), Marcin Szymczuk (2), Damian Ołdakowski (8), Dominik Prusak (3), Marcin Ścibich, Mateusz Wszołkowski, Olek Dawid (20)

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3: Dawid Staniarski (16), Łukasz Cieśluk (1), Adrian Krawczyk (130), Maksymilian Kukuć (89), Kamil Podbielski (14), Hubert Ziemak (4), Tomasz Herman, Jakub Kosior (12), Maciej Kucharczyk

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4: Patryk Wilczek (13), Adrian Żelakiewicz, Mateusz Chrzanowski (16), Artur Bartczak (2), Paweł Polakowski (2), Tomasz Nałęcz, Piotr Lendzioszek (8), Jakub Adamczyk, Maciej Guz (12), Jan Stefaniak, Patryk Zieliński, Dominik Laskowski (1)

 

 
 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

Wyniki:

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 - GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 – 5:1

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 - GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 – 2:4

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 - GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 – 0:5

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 - GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 – 2:3

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 - GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 – 1:6

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 - GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 – 1:1

TABELA:

 GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 3 - 7 pkt. – 10:3 - 65 pkt do klasyfikacji generalnej GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 - 4 pkt. – 5:8 - 50 pkt do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 4 - 3 pkt. – 10:8 - 40 pkt do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 1 - 3 pkt. – 6:12 - 30 pkt do klasyfikacji generalnej

  

   
Indywidualne biegi przełajowe
 

Dnia 05.10.2013 przy stawie miejskim odbyły się  indywidualne biegi przełajowe w ramach XIV Miejskiej Gimnazjady Sportowej. Udział wzieło 30  uczesników.

 

Wyniki:

DZIEWCZĘTA:

1. Sandra Brzostek GP nr 3

2. Magdalena Ambroziak GP nr 3

3. Emilia Jasińska GP nr 2

Agata Szychowska GP 3, Julia Seweryńska GP 1, Weronika Spinek GP 1, Marta Madej GP 3, Martyna Żyłowska GP 3, Ewelina Wilińska GP 1, Agata Suska GP 1, Oliwia Oczechowska GP 2, Natalia Pecura GP 2, Wiktoria Polkowska GP 2, Monika Wyszomierska GP 1, Milena Demianowska GP 4, Aleksandra Murawska GP 2, Natalia Malec GP 4, Klaudia Różańska GP 4, Wiktoria Nowakowska GP 4, Martyna Drużyńska GP 4

 

KLASYFIKACJA SZKÓŁ – DZIEWCZĘTA:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 - 83 pkt. – 65 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 - 61 pkt. – 50 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 - 50 pkt. – 40 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 - 16 pkt. – 30 pkt. do klasyfikacji generalnej

 

CHŁOPCY:

1. Damian Ludwichowski GP 4

2. Kamil Podbielski GP 3

3. Dawid Kołakowski GP 2

Piotr Lendzioszek GP 4, Łukasz Cieśluk GP 3, Adrian Traczyk GP 2, Mateusz Wszołkowski GP 2, Tomasz Brzozowski GP 3, Jakub Kosior GP 3, Klaudiusz Siwek GP 1, Mateusz Chołos GP 3, Michał Zalewski GP 1, Patryk Wilczek GP 4, Radosław Rakowiecki GP 1, Piotr Sudoł GP 1, Kamil Figat GP 1, Mateusz Świerżewski GP 2, Paweł Polakowski GP 4, Karol Rogaczyk GP 4.

  

KLASYFIKACJA SZKÓŁ – CHŁOPCY:

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 - 65 pkt. – 65 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 - 47 pkt. – 50 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 - 45 pkt. – 40 pkt. do klasyfikacji generalnej

GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 - 33 pkt. – 30 pkt. do klasyfikacji generalnej

Sędziowie:

Andrzej Pasztaleniec, Marek Kukiełka

  

GIMNAZJADA  terminarz

 

1.  05.10.2013 Indywidualne Biegi Przełajowe Staw Miejski 4 kpl HW, MK

2 . 12.10.2013 Piłka Nożna  - Orlik SP nr 3 5+1 HW

3.  19.10.2013 Piłka Nożna  - Orlik SP nr 3 5+1 HW

4.  26.10.2013 Piłka Nożna  - Orlik SP nr 3 5+1 HW

5. 09.11.2013 Koszykówka Dziewcząt - I turniej - hala Trębickiego piłki 6 KO

6.  16.11.2013 Koszykówka Chłopców - I turniej - hala Trębickiego piłki 7 KO

7.  23.11.2013 Koszykówka - dokończenie I turnieju - hala Trębickiego KO

8.  07.12.2013 Halowa Piłka Nożna - hala Trębickiego 11 kpl HW

9.  14.12.2013 Koszykówka Dziewcząt - II turniej - hala Trębickiego piłki 6 KO

10.  11.01.2014 Koszykówka Chłopców - II turniej - hala Trębickiego piłki 7 KO

11.  18.01.2014 Koszykówka - dokończenie II turnieju - hala Trębickiego 26 kpl KO

12.  25.01.2014 Szachy Chłopców/Szachy Dziewcząt - GP nr 2 4 kpl WR

13.  01.02.2014 Tenis Stołowy Dziewcząt - hala Warchalskiego AP

14.  08.02.2014 Tenis Stołowy Chłopców - hala Warchalskiego AP

15.  08.03.2014 Tenis Stołowy - drużynowy - hala Warchalskiego 4 kpl AP

16.  15.03.2014 Piłka Siatkowa Dziewcząt - I turniej - hala Trębickiego KO

17.  22.03.2014 Piłka Siatkowa Chłopców - I turniej - hala Trębickiego KO

18.  29.03.2014 Piłka Siatkowa - dokończenie I turnieju - hala Trębickiego KO

19.  05.04.2014 Piłka Siatkowa Chłopców - II turniej - hala Trębickiego KO

20.  12.04.2014 Piłka Siatkowa Dziewcząt - II turniej - hala Trębickiego KO

21.  26.04.2014 Piłka Siatkowa - dokończenie II turnieju - h. Trębickiego 26 kpl KO

22.  10.05.2014 Pływanie Pływalnia MOSiR 16 kpl PK, MK

23.  17.05.2014 Piłka Nożna  - Orlik SP nr 3 5+1 HW

24.  24.05.2014 Piłka Nożna  - Orlik SP nr 3 5+1 HW

25.  31.05.2014 Piłka Nożna  - Orlik SP nr 3 5+1 13 kpl HW

26.  07.06.2014 Lekka atletyka  stadion MOSiR 2